Tvorba webových stránek

Potřebujete pro svoje podnikání moderní, responzivní a přehledné stránky, abyste vy i vaše podnikání byli vidět i ve světe online? Pokud jste malá společnost či organizace nebo živnostník, který potřebuje svoji webovou prezentaci, tak jste tady správně. Zaměřuji se na menší weby, které ale dělám s láskou a péčí jako by byly moje vlastní. 

Webové stránky vytvářím pomocí HTML, CSS, JS a CMS – věděli jste, že pomocí redakčního systému byly například vytvořeny i stránky pro Bílý dům? 🙂

Mohla bych vám tu vyjmenovat, co všechno zvládnu a umím a naopak co nezvládnu a neumím, ale myslím, že je lepší se podívat na některé mé práce, protože to řekne víc než tisíc slov.

Pokud Vás moje práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat a ráda se s Vámi dohodnu na naší spolupráci. 

WorldCoffee.cz

E-shop pro malou pražírnu v Medlešicích kousek od Chrudimi byl vytvořen v CMS a úprav pomocí HTML, CSS, JS a PHP. Na e-shopu dále spravuji veškeré aktualizace, změny, novinky na přání majitele. 

AKafeChrudim.cz

Webové stránky pro kavárnu v samotném centru Chrudimi jsem vytvořila pomocí CMS a úprav pomocí HTML, CSS, JS. Klientka Andrejka mi dále přenechala správu veškerých aktualizací, změn a novinek. 

HammerGym.cz

Jedna z mých nejoblíbenějších spoluprací s novým fitness v Chrudimi. Webové stránky pro toto fitko byla jedna velká radost pomocí CMS, HTML, CSS a JS  a milá spolupráce, která nadále trvá. Kluci z fitka mi dále přenechali správu veškerých změn a novinek na webu.

Bazeny-Kral.cz

Webové stránky pro živnostníkav CMS,  který se specializuje na bazénové fólie a příslušenství. Radek mi dále přenechal správu veškerých aktualizací, změna  a novinek na jeho webu.

Autoskola-no1.cz

Webové stránky pomocí CMS pro novou autoškolu v Pardubicích. Webové stránky dále spravuji v rámci novinek a aktualizací.

Thakur.cz

Webové stránky pro katedru společenských věd v CMS na Fakultě stavební na ČVUT. Správa webu je již čistě v režii samotné katedry.

Slavin.cz

Informační webové stránky pomocí CMS České národní hrobky Slavín.

RudolfKmoch.cz

Předělání původních webových stránek pomocí CMS pro stavební společnost, která na trhu působí již řadu let. Správa webových stránek dále zůstává v moji režii. 

Dilo.cz

Předělání původních stránek  pomocí CMS, HTML, CSS a JS pro výrobní a obchodní družstvo, které na trhu působí již řadu let.

LsLaserovestroje.cz

Webové stránky pomocí CMS pro brněnskou společnost LS, která se zaměřuje na repasované CNC stroje.

Fyzioam.cz

Tvorba webových stránek včetně e-shopových a členských prvků pro jednu úžasnou fyzioterapeutku v Heřmanově Městci. Stránky byly vytvořeny pomocí CMS a úprav pomocí HTML, CSS, JS. Klientka mi dále přenechala správu veškerých aktualizací, změn a novinek.

StehovaniProbo.cz

Webové stránky pomocí CMS pro pardubickou společnost, která se zaměřuje na stěhování po celé České republice.