Užijte si s námi náš den

Milí rodiče, sourozenci, přátelé, kamarádi, kolegové …

no prostě všichni, kteří nějakým způsobem patříte do našeho života. Ocitli jste se na stránce věnované naší malé královské párty, někdo tomu možná říká svatba. Tato stránka by Vám měla pomoci zodpovědět základní otázky, které byste mohli potřebovat k našemu dni K ( = chápej Královskému dni).

Těšíme se na Vás a věříme, že si to s námi užijete. 

Boďul & Radek

koruna

Termín a místo

Naše skromná královská svatba se vším všudy se koná 17. 6. 2023 od 13:00 nedaleko Rabštejnské Lhoty - Na Hájence.

koruna

Harmonogram dne

12:30 Příjezd hostů
13:00 Obřad
..... a dále už čas prostě neřešíme
krátké focení se svatebčany
raut a proslovy
krájení dortu
volná zábava + tombola
házení kyticí
první novomanželský tanec
... zábava až do rána

koruna

Dress code

S oblečením si vůbec nedělejte starosti a doražte v tom, v čem se cítíte nejlépe.
Na Hájence je i spousta místa na převlečení, pokud by bylo potřeba. Doporučujeme pouze nějaké teplejší oblečení na pozdější hodiny.

koruna

Ubytování

Na Hájence je možné se i ubytovat, k dispozici je 15 míst + další přístýlky. Prosím v případě, že o ubytování budete mít zájem, dejte nám vědět dole ve formuláři.

koruna

Doprava

Veškerý program dne se bude konat Na Hájence, není nutné nikam přejíždět. Odvoz hostů bude zajištěn. Jen Vás prosíme nechte svá auta zaparkovaná na horním parkovišti (bude označeno a bude tam i zodpovědná osoba, aby vám poradila).

koruna

Hostina a zasedací pořádek

Během celého dne vám bude k dispozici raut, sladký bar a neomezený nápojový bar - alko, nealko, drinky, káva.... Pijte a hodujte do sytosti.
Neradi bychom Vás "škatulkovali", proto se posaďte vedle kohokoliv a kamkoliv budete chtít, oficiální zasedací pořádek není.

koruna

Dary

Největším dárkem pro nás bude, že si náš den K s námi užijete a budete přítomni... Pokud byste si přece jenom hlavu s dárkem lámali, věřte, že nejvíce oceníme zlaťáky do královské pokladny. Děkujeme.

koruna

Tombola

Štěstí přeje připraveným a my si pro vás připravili tombolu, a věřte, že bude o co hrát. Trošku prozradíme.... dárky do tomboly věnovali Maple Restaurant, TV Nova, World Coffee, Akafe, Elka Fashion, , David Street Food ... a další.

koruna

Dětští hosté

Děti máme rádi, ale zvažte, prosím zda si své milované ratolesti s sebou vezmete a nebo si zařídíte hlídání. Byli bychom rádi, kdybyste si to s námi užili naplno až do rána a bez starostí, a jako rodiče také VYPLI. Myslíme, že si to zasloužíte.

Abyste věděli, kam máte dorazit

 Na Hájence  – Rabštejnská Lhota, Chrudim 22

Veškerý svatební program se bude odehrávat v krásném prostředí nedaleko lesa a rybníků v penzionu „Na Hájence“, takže si nemusíte dělat starosti s přejížděním. 

Kam s auty?

Chtěli bychom Vás poprosit, abyste neparkovali přímo před objektem Hájenky, ale auta nechali na parkovišti u školy (viz. fotka).

K Hájence bude zařízena doprava a nebo ti odvážnější mohou dojít pěšky. Jedná se o procházku zhruba 10 minut chůze po rovině a z kopce přírodou.

Na koho se obrátit, když něco nebude jasného?

Nechceme se podceňovat, ale v náš den asi budeme mít hlavu trošku v oblacích, proto pokud budete potřebovat poradit, obraťte se na tyto dvě úžasné dámy. Věřte, že všechno vědí a pokud ne, tak to stejně zvládnou vyřešit.

Janča

Janča

Léna

Léňa

Budete v náš den s námi?  

Počítáme s Vámi na 100 %, ale co je psáno to je dáno. A proto prosím potvrďte nám svoji účast. Stačí jeden za rodinu 🙂

Leave this field blank

Těšíme se na Vás